مدیر «سیمافیلم» به «جام‌جم» می‌آید

مدیر «سیمافیلم» به «جام‌جم» می‌آید


سینماپرس: برنامه «جام‌جم» در قسمت جدید خود به سراغ موضوع سریال‌سازی و آثار نمایشی می‌رود. در این قسمت مدیر مرکز سیمافیلم و تهیه‌کننده و کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون با هم گفت‌وگو خواهند کرد.

به گزارش سینماپرس، امشب قرار است در برنامه «جام‌جم» درباره موضوع مهم سریال‌سازی و آثار نمایشی صحبت شود که به ظنّ کارشناسان سال‌های قبل حال و روز بهتری نسبت به این روزها دارد. حامد عنقا از سویی میهمان این برنامه است و مهدی نقویان رئیس مرکز سیمافیلم از سوی دیگر؛ عنقا را حتماً مخاطبین اول با «قلب یخی» و بعد با «آقازاده» در نمایش‌خانگی به یاد می‌آورند و در تلویزیون با «پدر» و «لیلا» و خیلی از آثار موفق دیگر که البته این روزها در تلویزیون کم‌کارتر شده است.
او ضمن تهیه‌کنندگی به عنوان نویسنده کاربلد هم شناخته می‌شود. حامد عنقا کارگردانی هم تجربه کرده و در اجرا هم ید طولایی دارد. او سال‌ها برنامه سینما دو را در تلویزیون اجرا می‌کرد.
اما میهمان دیگر این برنامه، مهدی نقویان است که هفدهم دی‌ماه سال قبل از محسن برمهانی معاون سیما حکم ریاست مرکز سیمافیلم را دریافت کرد. وقتی درباره نقویان صحبت می‌کنیم، سریال‌های «گاندو»، «محرمانه»، «ترور» و… به خاطرمان می‌آید چون نقویان مدیر ساخت و تولید این آثار بوده است، سریال‌هایی که در آن ایدئولوژی و استراتژی حرف اول را می‌زند.
وی از سال ۱۳۹۸ نیز مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی است و همچنین کارگردانی آثار شاخصی همچون نماهنگ «بابا خون داد»، فیلم کوتاه «اقتباس»، مستندهای «روایت رهبری»، «در لباس سربازی»، «رمز و راز ملکه»، «برادران» و «در برابر طوفان» را در کارنامه کاری خود دارد.
برنامه تلویزیونی «جام‌جم» با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

منبع خبر : www.cinemapress.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *