امبر هرد در Aquaman 2

نامه تهدید آمیز ایلان ماسک به کمپانی وارنر باعث حفظ امبر هرد در Aquaman 2 شد

گفته می شود برادران وارنر در فیلم آکوامن 2 امبر هرد رو اخراج کرده بودند و حتی به وکیل او نیز نامه ای در این مورد ارسال کرده بودند. اما ایلان ماسک دخالت کرده و و با ارسال یک نامه تهدید آمیز باعث حفظ و ادامه کار امبر هرد در Aquaman 2 شده است.
طبق اخبار هالیوود مووی 21 مالک تسلا و ایکس (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) با قدرتی که دارد توانسته تا امبر هرد در Aquaman 2  و در نقش ملکه مرا در ادامه‌ی «آکوامن» دی‌سی که مدت‌ها به تأخیر افتاده بود، باقی بماند و اخراج نشود.
کمپانی برادران وارنر و کارگردان فیلم «آکوامن» جیمز وان پس از اکران فیلم در سال 2018 نامه‌ای به کارل آستن وکیل هرد فرستادند تا تصمیم خود را مبنی بر کنار گذاشته شدن هرد از قسمت دوم، به دلیل دادگاه افترا به اشتراک بگذارند.
با این حال برادران وارنر پس از اینکه دوست پسر سابق هرد یعنی ماسک و وکیلش نامه‌ای به آنها ارسال کردند که در آن اگر امبر هرد در Aquaman 2  بازی نکند، خانه آنها را به آتش خواهد کشید. تصمیم گرفتند که هرد را اخراج نکند.

اخراج هرد

شایعاتی مبنی بر اخراج هرد از فرنچایز «آکوامن» در بحبوحه محاکمه افترا با هرد و همسر سابقش جانی دپ، با طرح شکایت در سال 2019 و پس از آن در دادگاه تلویزیونی در سال 2022 مطرح شد. هرد مدعی شد که دپ یک کمپین توهین آمیز روابط عمومی را علیه او رهبری کرده است. که منجر به کمرنگ شدن نقش او در «آکوامن 2» شده است.
هرد گفت: “من برای حفظ شغلم و بزرگترین فرصت فیلمی که با “لیگ عدالت” با گزینه ای برای بازی در “آکوامن” جنگیدم. مجبور بودم برای ماندن در “لیگ عدالت” خیلی سخت بجنگم. زیرا زمان دادگاه طلاق من بود. یک فیلمنامه [برای «آکوامن ۲»] به من داده شد و سپس نسخه‌های جدیدی از فیلمنامه به من داده شد که صحنه‌هایی را از صحنه‌های اکشن حذف کرده بود. و نسخه های جدید شخصیت من و شخصیت دیگری را به تصویر می‌کشید. بدون اینکه هیچ صحبت دیگری بشود آنها نقش من و مدت حضور من و صحنه هایی که باید بازی می کردم را در فیلم به صورت چشمگیری کاهش دادند.»
طبق گزارش ها هرد تنها در 10 دقیقه در این دنباله ظاهر می شود. وان در اوایل سال جاری در یک مصاحبه گفت که داستان این دنباله هرگز قرار نبود بر شخصیت هرد تمرکز کند. و مرا تنها به عنوان یک نقش تکمیل کننده در فیلم حضور داشت.
امبر هرد در Aquaman 2

یادداشت های روان پزشک

در یادداشت‌های هرد آمده بود: «جیسون گفت که می‌خواهد من اخراج شوم. جیسون مست بود و دیر سر صحنه حاضر میشد. لباس پوشیدن مثل جانی شده بود و حتی تمام حلقه های او را نیز داشت.»
یکی از سخنگویان دی سی گفت: «جیسون موموآ همیشه در صحنه فیلمبرداری «آکوامن و پادشاهی گمشده» به شیوه ای حرفه ای رفتار می کرد.» یکی از عوامل داخلی که در سال 2021 در صحنه فیلمبرداری لندن حضور داشت گفت: «او مثل جانی دپ لباس نمی‌پوشد. او همیشه به آن سبک بوهمیایی لباس می پوشید.»
تاریخ اکران «آکوامن و پادشاهی گمشده» در تاریخ 20 دسامبر تعیین شده است.

منبع خبر : movie21.irدرصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *