نخستین تیزر فصل دوم خاندان اژدها | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

نخستین تیزر فصل دوم خاندان اژدها

انخستین تیزر فصل دوم خاندان اژدها توسط شبکه HBO منتشر شد ، این سریال که پیش درآمد سریال خاندان اژدهاست در تابستان 2024 منتشر خواهد شد.

این فصل سریال خاندان اژدها تنها هشت قسمت دارد و نسبت به فصل گذشته دو قسمت کمتر دارد.

HBO همچنین چندین بازیگر جدید و نقش‌هایی را که آنها بازی خواهند کرد، معرفی کرده است. از جمله آنها می توان به کلینتون لیبرتی در نقش آدام از هال، جیمی کنا در نقش سر آلفرد بروم، کیران بیو در نقش هیو، تام بنت در نقش اولف، تام تیلور در نقش لرد کرگان استارک و وینسنت ریگان در نقش سر ریکارد تورن اشاره کرد.

مت اسمیت، اولیویا کوک، اما دارسی، ایو بست، استیو توسن، فابین فرانکل، یوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو و ریس ایفانس هم به فصل دوم بازگشته اند. داستان «خاندان اژدها». بر اساس کتاب «آتش و خون». ساخته است. که به دنبال جریانات سلسله تارگرین در قاره خیالی وستروس است. این اتفاق نزدیک به ۲۰۰ سال قبل از وقایع سریال “بازی تاج و تخت”. و حدود ۱۰۰ سال پس از اتحاد تارگرین ها با هفت پادشاهی رخ می دهد.

فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژدها در 11 آوریل در استودیوی Leavesden برادران وارنر آغاز شد. اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و اعتصاب SAG-AFTRA تأثیری بر فیلمبرداری نداشت. زیرا فیلمنامه ها قبل از شروع فیلمبرداری تکمیل شده بود. این به این معنی بود که نویسندگان در طول اعتصاب روی «خاندان اژدها» کار نمی‌کردند. اگرچه رایان کوندال مجری برنامه تنها در مقام تهیه‌کننده سر صحنه فیلم‌برداری باقی ماند. علاوه بر این بازیگران تحت قرارداد با انجمن صنفی بریتانیا Equity بودند. نه SAG-AFTRA. در نتیجه برای فیلمبرداری هیچ مشکلی نداشتند.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *