سریال Gen V

نسخه فرعی مکزیکی سریال The Boys ساخته می‌شود

سرویس آنلاین آمازون با ساخت نسخه فرعی مکزیکی سریال The Boys قصد گسترش بیشتر آن را دارد.

 

دنیای فرنچایز «پسران» همچنان در حال گسترده‌تر شدن است و به تازگی نیز سرویس آنلاین آمازون پرایم اعلام کرده که در حال توسعه نسخه فرعی تازه‌ای تحت عنوان The Boys: Mexico است. گائل گارسیا و دیه‌گو لونا نیز تهیه‌کننده اجرایی این سریال خواهند بود و احتمالا حضوری کوتاه نیز در این سریال خواهند داشت.

گرت دانت آلکوسر که فیلم‌نامه فیلم Blue Beetle از دنیای سینمایی دی‌سی را نوشته، وظیفه نگارش فیلم‌نامه سریال «پسران: مکزیک» را در دست خواهد داشت. سرویس آنلاین آمازون پرایم برای سال‌ها است که در تلاش برای گسترش این فرنچایز است و به نظر می‌رسد که حالا این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است.

سریال «پسران: مکزیک» اولین نسخه فرعی ساخته شده از سریال «پسران» به شمار نمی‌رود چراکه چندی پیش سریال Gen V روی سرویس آنلاین آمازون پرایم پخش شد، سریالی که در فصل اولش داستان گروهی از دانشجویان دانشگاه گادولکین را دنبال می‌کند که در تلاش برای پیوستن به جمع گروه هفت هستند.

سریال Gen V اثری موفق برای سرویس آنلاین آمازون پرایم بود و این سرویس بلافاصله آن را برای فصل دوم تمدید کرد. این در حالی است که این سریال با حضورهایی از شخصیت‌های اصلی سریال «پسران» همچون شخصیت هولمندر بوده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که سریال «پسران: مکزیک» ارتباط نزدیکی با این دو سریال دیگر خواهد داشت یا خیر.

همه این موارد در حالی است که چهارمین فصل از سریال «پسران» نیز در حال ساخت است ولی هنوز تاریخ دقیقی برای پخش آن اعلام نشده است.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *