فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima

چاد استاهلسکی: فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima تکمیل شده و فیلم کاملا به بازی وفادار است

چاد استاهلسکی تایید کرد که فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima به پایان رسیده است. این کارگردان 55 ساله در حال ساخت یک اقتباس از بازی ویدیویی پلی استیشن است و توضیح داد که با وجود اعتصاب SAG-AFTRA، توسعه فیلم همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد.
طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 چاد استاهلسکی (کارگردان جان ویک) اعلام کرده که فیلمنامه فیلم Ghost of Tsushima تکمیل شده و فیلم کاملا وفادار به بازی است. طبق بازی، فیلم با بازیگرهای ژاپنی ساخته خواهد شد و حتی شاید زبان فیلم هم ژاپنی باشد.
تأثیرات ژاپنی در فرنچایز «جان ویک» چاد مشهود است و او به دنبال ادای احترام به فیلمساز تأثیرگذار آکیرا کوروساوا در طی صحنه‌ای در «جان ویک: فصل 4» بود.
او توضیح داد: « اولین باری که جان را در اوزاکا می‌بینید. ایستاده در کنار شکوفه‌های گیلاس، باد در حال وزیدن است و جان پشت به دوربین است. موسیقی کوروساوا را دارید که زیر آن با ویولن سل اجرا می شود. این سکانس بی نظیر است. “

جان ویک5

جو دریک رئیس لاینزگیت فاش کرد که پنجمین فیلم «جان ویک» در حال توسعه است و چاد اعتراف کرد که در صورت ارائه داستان عالی، آماده بازگشت پشت دوربین این فیلم با بازی کیانو ریوز است.
کارگردان گفت: «من به شدت عاشق شخصیت‌ها و دنیایی که ساخته‌ایم هستم.» «آیا می‌خواهم چیزهای دیگری را امتحان کنم؟ بله، اما برای اینکه به طرز وحشیانه‌ای با شما صادق باشم. اگر آنقدر باهوش و خوب بودم که بتوانم راهی برای ادامه داستان پیدا کنم، این کار را می‌ کنم.»
“درست به نظر می رسد پایان دادن به داستانی که من و کیانو هم در قلب و هم در روحمان احساس می کردیم انجام این کار درست است، داستان را به پایان رساندیم. به نظر می رسید این درست ترین کار باشد. اما اگر باز هم شرایط مهیا شود بدون شک کار را ادامه خواهیم داد.”

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *