کیلین مورفی در نقش دکتر دووم

کیلین مورفی در نقش دکتر دووم گزینه اصلی مارول برای فیلم Fantastic Four است

طبق گزارشات به نظر می رسد کیلین مورفی در نقش دکتر دووم از گزینه های اصلی مارول برای بازی در فیلم Fantastic Four است.
طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کیلین مورفی که به خاطر بازی در نقش مترسک در فیلم Batman Begins مورد تحسین قرار گرفت. به لطف بازی چشمگیرش در اوپنهایمر دوباره در کانون توجه قرار گرفت.
این موضوع تمایل شدید طرفداران را برانگیخته است تا شاهد حضور کیلین مورفی در نقش دکتر دووم در ریبوت آینده Fantastic Four در دنیای سینمایی مارول باشند. مورفی قبلاً در اوپنهایمر نقش یک دانشمند برجسته را بازی می‌کرد.
یک قطعه جدید هنر دیجیتال، مورفی را به عنوان شخصیت شرور چهار شگفت‌انگیز Doctor Doom به تصویر کشیده است.  مورفی پیش از این وقتی در مورد بازگشت احتمالی او به قلمرو ابرقهرمانان سوال شد. تأکید کرد که تصمیم او کاملاً به کیفیت فیلمنامه بستگی دارد.
در حالی که بازی جذاب کیلین مورفی در اوپنهایمر بدون شک باعث شور و شوق طرفداران برای بازی او در نقش دکتر دووم در یک فیلم چهار شگفت انگیز در MCU شده است. او با رقابت بازیگران دیگر روبرو است. مدت ها شایعه شده بود که آدام درایور یکی از رقبای اصلی این نقش است. اگرچه گزارش های اخیر نشان می دهد که او این فرصت را رد کرده است.

آنچه در مورد فیلم Fantastic Four می دانیم

راه‌اندازی جدید Fantastic Four نوید یک رویکرد نوآورانه به شخصیت‌های محبوب مارول را می‌دهد. همراه با یک گروه کاملاً جدید. مت شاکمن در راس این فیلم است و کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای توسط جاش فریدمن بر عهده دارد.
جان کرازینسکی در نقش رید ریچاردز در فیلم دکتر استرنج سام ریمی در Multiverse of Madness نقش Earth-838 را بازی کرد. اما آینده او به عنوان شخصیت در حال حاضر در هاله ای از ابهام قرار دارد. امیلی بلانت همسر کرازینسکی گفته است که امیدوار است این بازیگر را در نقش ریچاردز برای فیلم چهار شگفت انگیز ببینیم.
Fantastic Four در 14 فوریه 2025 اکران می شود.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *