روند تحویل دستگاه های احراز هویت الکترونیکی به استان ها آغاز شد

روند تحویل دستگاه های احراز هویت الکترونیکی به استان ها آغاز شدمعاون سیاسی وزیر و رئیس ستاد انتخابات کشور از آغاز روند تحویل دستگاه های احراز هویت الکترونیکی به استان ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیدمحمد تقی شاهچراغی امروز (پنجشنبه) در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه راهبرد رسانه‌ای دشمن القای ناامیدی و کاهش مشارکت سیاسی مردم است، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب هر زمان که دشمن دسیسه ای نموده مردم با حضور در صحنه دشمنان را ناامید کرده‌اند.
معاون وزیر کشور با بیان اینکه فرهنگ ایستادگی و مقاومت در مردم استان بوشهر نهادینه شده است گفت: مقاومت و ایستادگی دربرابر استعمار و ایمان از ویژگی‌های مهم مردم بوشهر است و این ایمان موجب اراده قوی مردم این سرزمین شده است.
شاهچراغی افزود: مسئولین باید در برابر ایمان و اراده قوی مردم با توان تمام خدمت کنند و می توان گفت که خدمت صادقانه و جهادی مسئولان، نشانه دینداری و ایمان به خدا در مدیران است.
رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به جنایات اسرائیل غاصب در غزه خاطرنشان کرد: در طوفان الاقصی دیدیم که اراده مردم غزه توانست قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی را شکست دهد و باور داریم که پیروزی از آن مردم مظلوم و ستم‌دیده فلسطین است و اسرائیل غاصب رو به نابودی است.
شاهچراغی روایت‌ گری عوامل پیروزی مردم غزه را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: اتفاق بزرگی در غزه به وقوع پیوسته و باید نقش ایمان و اراده مردم و رزمندگان جبهه مقاومت برای مردم و جهانیان تبیین شود.
معاون وزیر کشور با اشاره به چهار راهبرد مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت در انتخابات خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که تمام شرایط برای اجرایی شدن این راهبردی‌های مهم فراهم شود و با دستگاه های مسئول توافقات لازم در سطح ملی انجام شده است.
رئیس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر تسریع در تقویت زیرساخت‌ها در بخش‌های گوناگون در شعب اخذ رای گفت: برای انتخابات ۱۱ اسفند ۶۵ هزار شعبه اخذ رای در کشور پیش‌بینی شده و در این راستا همه دستگاه‌های احراز هویت آماده تحویل است و روند تحویل آن آغاز و تاکنون به نیمی از استان ها تحویل شده است.
وی با تاکید بر همکاری همه دستگاه های استان برای پشتیبانی از ستاد انتخابات استان بوشهر افزود: مطابق با قانون دستگاه ها و نهادها در تامین تجهیزات و امکانات شعب اخذ رای نقش دارند و باید توجه داشت که برگزاری خوب انتخابات و تسهیل در روند اخذ رای رضایت مردم و مشارکت بیشتر را درپی خواهد داشت.
شاهچراغی انتخابات را نماد استقلال، جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: از همه توان و ظرفیت برای برگزاری انتخاباتی باشکوه استفاده می‌شود.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *