نیروهای مسلح کشورمان مخالف هرگونه جنگ و اشغال است

نیروهای مسلح کشورمان مخالف هرگونه جنگ و اشغال استفرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: آسمان امن کشور در رصد شبانه روزی غیورمندان پدافند هوایی است و کوچک ترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان به صورت لحظه ای ثبت و ضبط می شود.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در جمع فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی بابلسر روند تولید علم و پیشرفت در عرصه علوم پدافندی به ویژه در عرصه نظامی کشورمان را مطلوب دانست و افزود: قدرت پدافندی کشورمان تمامی معادلات منطقه و فرامنطقه ای را برهم زده است‌.
سرتیپ صباحی فرد با اشاره به اینکه تاکنون درخواست های متعددی در زمینه خرید تسلیحات پدافندی از جانب کشورهای دور و نزدیک داشته ایم، ابراز کرد: وقفه ای کوتاه در پیشرفت علمی و عقب ماندن از فناوری روز دنیا منجر به وابستگی کشورمان به دیگران می شود و یقینا اقتدار امروزی وجود نخواهد داشت.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار کرد: نیروهای زبده، متخصص و با ذکاوت پدافند هوایی ارتش با تسلط کامل بر تسلیحات و تجهیزات پدافندی، در لحظه آمادگی دفع تهدیدات را دارند.
وی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشورمان مخالف هرگونه جنگ، اِشغال، بی ثباتی و ناامنی در منطقه هستند، خاطرنشان کرد: نفوذ اطلاعاتی و چتر امنیت پدافندی کشورمان امروز از مرزهای هوایی کشورمان فراتر رفته است و متخصصان علوم پدافندی کیلومتر ها دورتر را پایش و در صورت نیاز اقدام لحظه ای و متقابل را انجام می دهند.
سرتیپ صباحی فرد، اظهار کرد: آسمان امن کشور در رصد شبانه روزی غیورمندان پدافند هوایی است و کوچکترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان به صورت لحظه ای ثبت و ضبط می شود.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *