«وحدت برای مأیوس‌ کردن دشمن»

«وحدت برای مأیوس‌ کردن دشمن»چهارصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه‌ خط‌ حزب‌الله، با عنوان «وحدت برای مأیوس‌ کردن دشمن»‌ منتشر شد.

به گزارش ایسنا ،سخن‌ هفته خط‌ حزب‌الله به مناسبت هفته‌ وحدت با عنوان «وحدت برای مأیوس‌ کردن دشمن»‌ به این سؤال پاسخ داده است که چگونه می‌توان نقشه دشمن برای خدشه در وحدت و امنیت‌ملی را برهم‌ زد؟
یادداشت‌ هفته این شماره خط‌ حزب‌الله با عنوان «جوان‌ ایرانی می‌تواند…»‌ نگاهی به تجربه‌ دفاع‌ مقدس در اعتماد به ظرفیت عظیم جوانان با استعداد ایرانی در عبور از موانع و مشکلات، داشته است.
شماره‌ این هفته خط‌ حزب‌الله به روح‌ مطهر فرماندهان‌ شهید دفاع‌ مقدس، سرتیپ سیدموسی نامجو وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، شهید یوسف کلاهدوز قائم مقام فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرتیپ جواد فکوری مشاور جانشین رئیس ستاد مشترک، سرلشکر ولی‌الله فلاحی جانشین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی و محمدعلی جهان‌آرا فرمانده سپاه خرمشهر به همراه ده ها تن از مجروحین جنگ، سانحه هوایی سقوط هواپیمای سی ۱۳۰ نیروی‌ هوایی ارتش جمهوری‌اسلامی‌ایران در روز ۱۳۶۰/۷/۷ تقدیم می‌شود. 


منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *