پیام مهم رزمایش ارتش به دشمنان از زبان امیر حیدری/کمک به عملیات پدافند ساحلی با ایجاد دیواره آتش ۵ کیلومتری

پیام مهم رزمایش ارتش به دشمنان از زبان امیر حیدری/کمک به عملیات پدافند ساحلی با ایجاد دیواره آتش ۵ کیلومتری


امیر سرتیپ دوم میسر ارجمندی، معاون مهندسی و پدافند غیر عامل نزاجا در حاشیه رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش با اشاره به همکاری همه جانبه تمامی رسته‌ها برای نمایش هرچه بهتر این رزمایش، اظهارداشت: آماده کردن زمین رزمایش برای حرکت تجهیزات زرهی و فراز و فرود بالگردها از هفته‌ها قبل از این رزمایش شروع شد تا در مراحل اجرایی رزمایش مشکلی به وجود نیاید.

امیر ارجمندی افزود: معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نزاجا در این رزمایش ۲ روزه جهت اجرای عملیات پدافند ساحلی و عملیات آفندی، پروژه زمین مسلح و دیواره آتش ۵ کیلومتری را بسترسازی کرد.

معاون مهندسی و پدافند غیر عامل نزاجا با بیان اینکه همکاری رسته‌های مختلف، عامل اصلی موفقیت یک عملیات یا رزمایش است، خاطر نشان کرد: گروه مهندسی رزمی در این رزمایش بنابر دستور، اقدام به ایجاد زمین مسلح و دیوارهای آتش در چندین بخش کرده که مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

نیروی زمینی ارتش آماده پاسخگویی به تهدیدات راهبردی است

همچنین ایسنا نوشت؛

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نزاجا که در منطقه عمومی رزمایش نصرآباد اصفهان برگزار شد، اظهارداشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هدایت‌های داهیانه‌ی فرمانده معظم کل قوا نیروی زمینی متحول شده و به یک نیروی متحرک هجومی و واکنش سریع تبدیل شده است.

فرمانده نزاجا افزود: نیروی زمینی همواره دست به ماشه آماده است تا در رکاب ولی امر مسلمین به هر تهدیدی، در هر نقطه‌ای و هر مقیاسی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ‌ دهد. رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش تمرینی برای پاسخ‌گویی به تهدیدات غافلگیرانه بوده و به همین منظور نیروی زمینی ارتش همواره آماده است تا طومار زندگی ننگین دشمنانی را که بخواهند به خاک این مرز و بوم نگاه چپ داشته باشند را در کسری از ثانیه در هم بپیچد.

امیر سرتیپ حیدری با اشاره به آماده به کاری بیش از ۲۰۰ فروند بالگرد در پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان، قدرت بالگردی هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را در منطقه منحصر بفرد خواند و اظهارکرد: در رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ نیروی زمینی ارتش بالگردهای هوانیروز علاوه بر اجرای موفقیّت‌آمیز عملیات‌های روزانه و بارریزی بی‌نظیر تجهیزات، توانستند با مجهز شدن به دوربین‌های دید در شب، در عملیات‌های شبانه‌ی خود نیز به نحو شایسته‌ای نقش‌آفرینی کنند و علاوه بر انهدام اهداف از پیش تعیین شده، نسبت به هلی‌برن تکاوران نیز مثمر ثمر واقع شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به قدرت پهپادی در این رزمایش تصریح کرد: در این رزمایش تعدادی زیادی از انواع پهپادهای رزمی، شناسایی و انهدامی به کار گرفته شدند و در حوزه‌های مراقبت و شناسایی، جنگ الکترونیک و رزمی و هم‌چنین دقت و قدرت تخریب، میزان مداومت پروازی، قابلیت‌های سامانه‌های هدایت و کنترل و توانمندی‌های رزمی مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفتند که بحمدالله توانستند برگ زرینی در این رزمایش به یادگار بگذارند.

امیر سرتیپ حیدری در پایان با اشاره به پیام این رزمایش خاطر نشان کرد: این رزمایش پیام‌آور صلح و دوستی به ویژه برای همسایگان و کشورهای همجوار و مخابره اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمنان است.

۲۷۲۷

منبع خبر : www.khabaronline.ir


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *