اجرای عملیاتی تخصیص سهام ارزش مالکانه به فرهنگیان به‌زودی

اجرای عملیاتی تخصیص سهام ارزش مالکانه به فرهنگیان به‌زودی


مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه سهام ارزش مالکانه در قالب بخشی از سهام شرکت سهند به فرهنگیان عرضه می‌شود، از تکمیل مراحل انجام این کار خبر داد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا نجف‌پورکردی در  چهل و دومین جلسه رسمی کمیته ارزش مالکانه با مرور اقدامات انجام شده بویژه طی شش ماه گذشته و با بررسی گزارش هلدینگ‌ها با توجه به مصوبات کمیته ارزش مالکانه و میزان تحقق آن بیان کرد: برای پیشبرد گام‌های بعدی عملیاتی شدن طرح ارزش مالکانه اقدامات مربوط به انتقال سهام برخی شرکت‌های موسسه به شرکت سهند و تخصیص سهام آن به این شرکت به طور جدی در دستور کار قرار دارد و فرایند افزایش سرمایه و ثبت شرکت‌ها به زودی پایان می یابد.
 
وی ادامه داد: طرح ارزش مالکانه موضوعی برگشت‌ناپذیر است و در دوره‌های گذشته کارهای خوبی برای اجرای آن شد و در دوره مدیریتی جدید عزم جدی و جهادی موجب شد ریل گذاری از گذشته امروز به طور شفاف شود و کار در مسیر اجرایی قرار گیرد.
 
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: اگر دستگاه‌ها نسبت به اولویت‌های راهبردی مجموعه برنامه‌ریزی، ظرفیت‌سازی و عزم همگانی داشته باشند هیچ کاری زمین نخواهد بود و بر این قاعده به ظرفیت‌سازی برای تحقق ارزش مالکانه به عنوان مطالبه دیرینه فرهنگیان مکلف هستیم.
 
نجف‌پور کردی بااشاره به اهمیت اجرای طرح ارزش مالکانه و با تاکید بر نقش آفرینی اعضای صندوق و معلمان در تحقق این هدف مهم، امروز در حکمی محمد حسن صدقی، معلم و منتخب عضو صندوق ذخیره فرهنگیان و عضو باسابقه کمیته عالی ارزش مالکانه را به عنوان دبیر کمیته منصوب و ابراز امیدواری کرد همه دست اندرکاران این طرح عظیم با جدیت و سرعت جهت اجرای صحیح طرح همکاری و مشارکت کنند.
بنا بر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، همچنین در این کمیته اعضای هیئت امنا بر ضرورت پیگیری مجدانه و تلاش‌های بی‌وقفه برای به نتیجه رساندن طرح ارزش مالکانه در سریع ترین زمان ممکن تاکید کردند.


منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

به گزارش لوقمه؛در آشپزی خانگی ما سردرگمی زیادی در رابطه با انتخاب روغن داریم. بعضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *