انفجار خانه‌ای در این خیابان تهران/ عکس

انفجار خانه‌ای در این خیابان تهران/ عکس

سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۴:۱۰ بامداد امروز یک مورد حادثه انفجار در یک ساختمان قدیمی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در خیابان سهروردی، خیابان اقلیمی اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان سه دقیقه پس از نخستین تماس با سامانه ۱۲۵ در محل حاضر شدند، اظهارکرد: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که انفجار در یک ساختمان دو طبقه قدیمی که یک نیم طبقه حدودا ۳۰ متری نیز در طبقه سوم آن ساخته شده بود، رخ داده است. در این نیم طبقه یک مرد ۲۷ ساله ساکن بود و انفجار نیز در همین واحد کوچک رخ داده بود، اما شدت آن به حدی بود که سبب تخریب دیوارهای این ساختمان قدیمی شده و حتی پنجره آهنی این واحد را چندین متر جلوتر و به داخل حیاط ساختمان مجاوز پرتاب کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این انفجار شعله نداشت و تنها موج داشت، گفت: درپی این حادثه مرد ۲۷ ساله دچار مصدومیت شد. قسمتی از بدن این فرد در زیرآوار مانده بود که آتش‌نشانان نسبت به خارج کردن وی از زیرآوار اقدام کرده و او را برای درمان در اختیار عوامل اورژانس مستقر در محل قرار دادند.

ملکی درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: شواهد به جا مانده از محل و گزارش‌های اولیه کارشناسان آتش‌نشانی حاکی از آن است که نشت گاز از وسیله گازسوز سبب وقوع این انفجار شده است.

وی در پایان گفت:‌ ماموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۵:۱۸ صبح امروز به ماموریت خود خاتمه داده و با تحویل محل به عوامل انتظامی و شهرداری به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

انفجار خانه‌ای در این خیابان تهران/ عکس

بیشتر بخوانید:

انبار رنگ در خیابان سمیه طعمه حریق شد/ عکس

۴۷۲۳۶

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

به گزارش لوقمه؛در آشپزی خانگی ما سردرگمی زیادی در رابطه با انتخاب روغن داریم. بعضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *