راز پیروزی ملت‌ها، ایستادگی و پایداری در برابر ظلم است

راز پیروزی ملت‌ها، ایستادگی و پایداری در برابر ظلم است


وزیر آموزش و پرورش با محکومیت اقدامات رژیم صهیونسیتی و ابزار همدردی با مردم مظلوم فلسطین بیان کرد: راز پیروزی ملت‌ها، ایستادگی و پایداری در برابر ظلم است که موجب سربلندی و عزت آنها می‌شود. 

به گزارش ایسنا، گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور با حضور مدیران استانها و شورای معاونین آموزش و پرورش در اردوگاه باهنر تهران در حال برگزاری است.
صحرایی ادامه داد: کشورهای جنگ طلب با ایجاد شرایط ناامنی و بحران، کشورها را دچار روزمرگی کرده به صورتیکه آینده‌ای برای خود متصور نباشند.
وزیر آموزش و پرورش سپس گفت: وظیفه و رسالت ما همان نقطه برنامه‌ریزی شده و عملیاتی آنها یعنی تربیت نسل کارآمد، انقلابی و حق طلب است.
وی افزود: پیام گردهمایی امروز، توانمند سازی و پویایی مدارس برای وصول به چشم انداز سند تحول بنیادین است.
صحرایی با اشاره به اهمیت کلان سیستم آموزش و پرورش و گستردگی آن، اصطلاح « سازمان یادگیرنده » را ماموریت مهم امروز این سیستم دانست.
وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: منظور از سازمان یادگیرنده، سازمانی است که توانمندی، رقابتی بودن، پویایی سازمانی را داراست. اولین عنصر سازمان یادگیرنده الگوهای ذهنی است به طوریکه درک ما از مسایل جامعه به روز باشد.
صحرایی با تاکید به اعتبار بخشیدن و ارتقای کیفیت برنامه آموزش معلمان مانند ضمن خدمت گفت: توانمندی معلمان و ترفیع مهارتهای فردی آنها از عناصر مهمی است که ماموریت حیاتی ماست.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در ادامه جلسه اعضا به بررسی مقوله‌های مدرسه تراز سند تحویل بنیادین پرداختند.

منبع خبر : www.isna.ir
حتما ببینید

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

بهترین روغن برای پخت و پز کدام است؟

به گزارش لوقمه؛در آشپزی خانگی ما سردرگمی زیادی در رابطه با انتخاب روغن داریم. بعضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *