آرزویم این است که بتوانیم در این رشته در المپیک حضور داشته باشیم

آرزویم این است که بتوانیم در این رشته در المپیک حضور داشته باشیم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشست خبری به‌منظور آغاز فعالیت رسمی انجمن کرلینگ با حضور عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی روز چهارشنبه برگزار شد.

نظریان راه‌اندازی رشته کرلینگ در کشورمان را نقطه عطف در ورود ورزش‌های نو به ایران دانست و گفت: اسکی در ایران سال‌ها قدمت دارد، ولی در رشته‌هایی چون کرلینگ جوان است و کار زیادی در پیش دارد. المپیک زمستانی با ۱۵ رشته برگزار می‌شود و آرزویم این است که به زودی بتوانیم در این رشته در المپیک زمستانی حضور داشته باشیم. در بازی‌های آسیایی زمستانی، کرلینگ حضور داشته و امیدوارم انجمن کرلینگ بتواند به رشد برسد و در آنجا با کاروانی متشکل از چند رشته و فراتر از اسکی حضور داشته باشیم. ما آغازگر یک راه نوین هستیم و باید کمک کنیم تا اینگونه رشته‌ها رشد کنند و در سال‌های آینده به مدال برسیم.

وی ادامه داد: ستاد بازی‌های زمستانی راه‌اندازی شده و باید با قدرت در ستاد جلو برویم و سال آینده قول بدهیم که سکوهای خوبی کسب کنیم و باعث شادی و غرور کشور شویم.

وی درباره تجهیزات این رشته گفت: با مهندسی معکوس اقدام به ساخت گوی سنگی این رشته در داخل کشور شده و به تولید نیز رسیده است. همچنین از کفش‌های مخصوص کرلینگ که تولید داخلی است، استفاده می‌کنیم.

258 258

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *