حذف ۵ کاراته کای ایران در روز دوم قهرمانی جهان/ فاطمه سعادتی به رده بندی رفت

حذف ۵ کاراته کای ایران در روز دوم قهرمانی جهان/ فاطمه سعادتی به رده بندی رفتدر پایان روز دوم رقابت های کاراته قهرمانی جهان، فاطمه سعادتی در وزن ۵۵- کیلوگرم به دیدار رده بندی رفت اما ۵ نماینده دیگر ایران حذف شدند.

به گزارش ایسنا، در جریان روز دوم رقابت های کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در بوداپست مجارستان‌، ۶ نماینده ایران در بخش مردان و زنان به میدان رفتند که در پایان، فاطمه سعادتی تنها نماینده ایران بود که راهی دیدار رده بندی شد اما ۵ کاراته‌کای دیگر ایران با شکست مقابل رقبایشان حذف شدند.
در وزن ۶۰- کیلوگرم، علی مسکینی در دور نخست استراحت کرد، سپس نماینده چاد را ۶ بر صفر برد و در دومین مبارزه نیز ۳ بر صفر مقابل حریفی از اسلوونی به برتری رسید اما در دور چهارم ۵ بر یک مقابل نماینده ایتالیا شکست خورد و حذف شد.
در وزن ۶۷- کیلوگرم،‌ امیررضا برزویی در دور نخست استراحت کرد، سپس ۷ بر ۷ و در سنشو مقابل حریف خود از الجزایر به برتری رسید اما با اعتراض تیم الجزایر، داوران رای به تکرار این مبارزه دادند ‌که اینبار  برزویی ۵ بر ۴ شکست خورد و با توجه به شکست حریف خود در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن ۷۵- کیلوگرم، سامان عدالتی در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل حریف خود از مکزیک ۵ بر ۳ به برتری رسید اما در دور سوم با حساب ۸ بر ۲ مغلوب حریف خود از انگلیس شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
اما در بخش بانوان و در وزن ۵۰- کیلوگرم، سارا بهمنیار در دور نخست یک بر یک و در سنشو حریف خود از لیتوانی را برد اما در دومین مبارزه مقابل نماینده ونزوئل ۶ بر ۵ شکست خورد.
در وزن ۵۵- کیلوگرم، فاطمه سعادتی در دور نخست حریف خود از تونس را ۴ بر صفر برد، وی سپس ۳ بر ۲ حریف خود از برزیل را برد و در سومین مبارزه نیز مقابل نماینده الجزایر ۵ بر صفر صاحب برتری شد اما در چهارمین دور مقابل گرانوا دارنده مدال طلای المپیک از بلغارستان یک بر صفر شکست خورد و راهی گروه بازنده ها شد. وی در این مرحله حریف خود از فرانسه را یک بر صفر برد تا برای کسب مدال برنز مقابل نماینده اوکراین و نفر اول رنکینگ روز شنبه به روی تاتامی برود.

منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *