حضور بانوان هوادار تیم نساجی در باشگاه شهید وطنی فراهم شد

حضور بانوان هوادار تیم نساجی در باشگاه شهید وطنی فراهم شد


ایسنا/مازندران سرپرست باشگاه نساجی مازندران، از فراهم شدن حضور بانوان هوادار تیم نساجی مازندران در بازی‌های خانگی این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر خبر داد.

حمیدرضا بابندریان شنبه شب درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت، به‌دنبال پیگیری‌های باشگاه نساجی مازندران از ابتدای فصل در خصوص فراهم آوردن امکان حضور بانوان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، باشگاه در این زمینه تمام تلاش‌های خود را برای اخذ مجوز انجام داد و آنان می‌توانند روزیکشنبه ۳ دی ماه در بازی نساجی برابر تیم هوادار از نزدیک شاهد تماشای این مسابقه باشند.
وی افزود: گروه عمرانی مستقر در ورزشگاه وطنی قائمشهر از ماه‌ها قبل مشغول به مرتفع کردن ایرادات برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها بودند، اما برای تحقق این مهم باید برخی ساختارهای اولیه در ورزشگاه برای حضور بانوان در حد مطلوب، شرایط و پروتکل‌های مورد نیاز فراهم می‌شد.
سرپرست باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: به‌دلیل اینکه برای نخستین‌بار قرار است بانوان هوادار نساجی وارد ورزشگاه شوند، لذا مسئولیت سنگینی در این زمینه وجود دارد، به همین ترتیب مقرر شد تا در نخستین بازی به‌طور برنامه‌ریزی‌شده این اتفاق مبارک محقق شود و ان‌شاءالله در بازی‌های آتی بانوان می‌توانند برای تشویق تیم محبوب‌شان وارد ورزشگاه شوند.
بایندریان ادامه داد: خوشبختانه در شرایط کنونی همه‌چیز برای حضور بانوان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در حد استاندارد قرار دارد و سکوی پشت نیمکت میزبان با امکانات مجزا و درب اختصاصی برای ورود و خروج آنها پیش‌بینی شده است.
وی، با اعلام اینکه هواداران پرشور ما در زمینه‌های اخلاقی و فرهنگی در کشور زبانزد هستند، اضافه کرد: بی‌تردید با حضور بانوان هوادار این پازل فرهنگی تکمیل خواهد شد و با نوآوری‌های خلاقانه، شور و حال و انرژی بیشتری از سکوها به بازیکنان تزریق می‌شود.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران، درعین حال از حمایت‌های حسینی‌پور استاندارمازندران و شورای تامین و تمامی مسئولان ذی‌ربط استان وشهرستان قائمشهر به منظور فراهم کردن همه ظرفیت‌ها به خصوص هواداران مرد وزن طرفدار نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برای حمایت از تیم محبوب نساجی قدردانی کرد.
تیم نساجی مازندران درهفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ عصریکشنبه سوم دی در ورزشگاه شهیدوطنی قائشمهر میزبان تیم هوادار تهران است.
تا پایان هفته سیزدهم این مسابقات تیم هوادارتهران با انجام ۱۳ مسابقه وکسب ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم و نساجی مازندران هم با کسب ۹ امتیاز از ۱۲ مسابقه در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این مسابقات قرار دارند.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *