دادگاه علنی بهروز عطایی برگزار شد!

دادگاه علنی بهروز عطایی برگزار شد!


بهروز عطایی حدود دو سال هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده داشت. دوران پر افت و خیزی که پایان غم‌انگیزی برای والیبال ایران و البته خود عطایی داشت. این سرمربی در نهایت پیش از پایان مسابقات انتخابی المپیک از سمت خود استعفا داد و والیبال ایران هم با نتایجی که گرفت تقریبا شانس خود را برای رسیدن به المپیک پاریس از دست داد.

البته مطابق انتظار جدایی عطایی از تیم ملی خیلی هم بی سر و صدا نبود و او اخیرا مصاحبه‌ای انجام داد و ادعاهای بزرگی را مطرح کرد. مصاحبه با رئیس فدراسیون والیبال بهترین فرصت بود تا در مورد بهروز عطایی و اتفاقاتی که در ماه‌های اخیر پیرامون او رخ داد، حرف بزنیم. داورزنی هم در این گفتگو سعی کرد مثل همیشه پاسخ های سیاستمدارانه‌ای در این باره بدهد.

*فرار هنرمندانه از یک سوال در مورد عطایی

وقتی از محمدرضا داورزنی سوال کردیم که آیا اگر به عقب برگردد باز هم بهروز عطایی را به عنوان سرمربی تیم انتخاب خواهد کرد یا خیر، او پاسخ سیاستمدارانه‌ای داد و البته در نهایت ما را هم به جواب سوالمان نرساند. او ابتدا از رزومه خوب عطایی که باعث شد او را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کنند گفت. بعد اعتراف کرد که مجموعه کادر فنی بهروز عطایی دچار ضعف بودند. در ادامه داورزنی با طعنه نقطه ضعف عطایی را به زبان آورد. جایی که او گفت: “شما همانطور که تمرین می‌کنید بازی می‌کنید.” وقتی باز هم اصرار کردیم که داورزنی بگوید آیا از انتخاب عطایی پشیمان است یا نه او یک بار دیگر از جواب به این پرسش فرار کرد و صرفا از نارضایتی مردم از عملکرد تیم این سرمربی و اینکه به دنبال تغییر بودند صحبت کرد.

*اعتراف غیر منتظره در مورد عطایی
در این سال ها کمتر شاهد بودیم که داورزنی به فشارهای موجود، انتقادات و سختی‌هایی که تحمل کرده اشاره کند. اصولا او از آن دسته مدیرانی نیست که دائم غر بزند اما در این مصاحبه با ما اعتراف بزرگی انجام داد و گفت شدیداً به خاطر حمایت از عطایی تحت فشار قرار گرفته است. رئیس فدراسیون والیبال ایران در ادامه به تشریح نتایجی که باعث شد صبر مردم تمام شود اشاره کرد و باخت‌های پیاپی و پشت سر هم به ژاپن را بلد کرد. داورزنی در پایان این بخش از صحبت خودش هم به شکل غیرمنتظره‌ای اعتراف کرد که کارمان برای المپیک رفتن خیلی سخت شده است.

*خطاب به عطایی: شما اشتباه می‌کنید
بهروز عطایی چندی قبل در مصاحبه‌ای ادعا کرده بود که روابط عمومی فدراسیون والیبال قصد تخریب او را داشته و در عین حال خبرنگاران خط می گرفتند که از او انتقاد کرده و داورزنی را حمایت کنند. داورزنی هم در این مصاحبه به این مسئله اشاره کرد و گفت: “اصلا اینطوری که آقای عطایی فکر می‌کند نیست که همکاران ما در فدراسیون بخواهند خودزنی کنند.

*واکنش جالب به ادعای جنجالی سرمربی سابق
یکی دیگر از ادعاهای جنجالی بهروز عطایی این بود: “اگر بگویم در هفته ای که لیگ ملت‌ها در آمریکا برگزار شد، چه اتفاقی افتاد تن و بدنتان می‌لرزد.” این سوژه دیگر ما برای سوال از داورزنی در مورد عطایی بود. داورزنی اما ضمن اشاره به برخی حواشی به وجود آمده برای تیم ملی قویا هرگونه جنجال دیگری را تکذیب کرد. داورزنی همچنین به این موضوع هم اشاره کرده که سرپرست سابق تیم ملی هم صحبتی در این باره مطرح کرده بود. رئیس فدراسیون معتقد است که اصلا آن‌ها باید در این باره توضیح بخواهند و اکبر محمدی یا بهروز عطایی باید بیایند در این باره توضیح بدهند.

258 258

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *