دمیر با تیم ملی بسکتبال ادامه می‌دهد؟

دمیر با تیم ملی بسکتبال ادامه می‌دهد؟عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال، درباره آخرین جلسه با سرمربی تیم ملی صحبت کرد.

علی توفیق در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مباحث مطرح شده در دومین جلسه کمیته فنی فدراسیون بسکتبال که چند روز قبل برگزار شد، توضیح داد: صحبت‌های جلسه اول بررسی علت و معلول‌ها برای تیم ملی بود و جلسه دوم هم که در خدمت آقایان بودم، صحبت‌هایی شد و بررسی‌هایی صورت گرفت. مباحث و نظراتی هم آقای هاکان دمیر سرمربی محترم تیم ملی داشت که آن‌ها را مطرح کردند.
او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاداتی هم برای بهتر شدن عملکرد دمیر به او داده شد، تصریح کرد: مربیان و پیشکسوتانی که در جلسه بودند، پیشنهادات و نظرات خود را به آقای هاکان دمیر ارائه کردند که باید دید از کدام یک از آن‌ها را استفاده می‌کنند. البته خود دمیر هم دلایلی برای تصمیماتش داشت. درباره روند آماده سازی و نحوه مدیریت تیم ملی هم سوالاتی مطرح شد که ایشان پاسخ داد ولی تصمیم گیری خاصی نشد.
توفیق درباره انتقاداتی که نسبت به اعضای انتخاب شده برای کمیته فنی فدراسیون وجود دارد نیز گفت: به نظر من اعضای کمیته فنی سوابق مربیگری دارند و خیلی‌ها سابقه مدیریتی و اجرایی هم دارند. از کمیته مربیان من و کوهیان هستیم و آقای حاتمی هم که سال قبل تیمشان قهرمان شد حضور دارند. محسن شاهعلی هم مربی و بازیکن تیم ملی بوده است.
او گفت: من در جلسه فعلی انتقادی هم نسبت به جلسه اول داشتم و آن هم این بود که در جلسه کمیته فنی، دبیر فدراسیون حضور نداشت. دبیر هر فدراسیون نفر اول اجرایی است و باید در جلسات باشد تا برنامه اجرایی خودش را بسنجد. بودن در این جلسه مهم است چون ایشان سرپرست سازمان لیگ هم هستند و صحبت‌هایی درباره اینکه لیگ چطور باشد، و برگزاری لیگ‌های پایه به چه شکل صورت گیرد هم در این جلسه مطرح شد. البته او در جلسه دوم حضور داشت.
عضو کمیته فنی فدراسیون بسکتبال، در پاسخ به این سوال که آیا نتیجه جلسه از نظر او مثبت بود یا خیر، تصریح کرد: روند جلسه مثبت بود و بنده انتقاداتی که در رسانه‌ها مطرح می‌کردم را علنا به سرمربی تیم ملی انجام دادم و ایشان هم در پاسخ جواب‌ها و دلایلی داشتند که یک جاهایی قانع می‌شدم و یک جاهایی هم یادداشت برداشتند که این کار را بکند. از نظر من جا دارد نشست‌های کمیته فنی باز هم برگزار شود و موارد مختلف هم مورد بحث قرار گیرند. هم اندیشی بد نیست. 
او در پاسخ به این سوال که با توجه به این جلسه، ادامه همکاری با دمیر را مثبت می‌داند یا خیر، اظهار کرد: ایشان یک پنجره را پیش رو دارد و اگر اشتباه نکنم قرارداد او تا اردیبهشت سال آینده است. ما تا اردیبهشت سال آینده باید ببینیم چه عملکردی خواهند داشت و در آن زمان چه تصمیمی گرفته می‌شود. فعلا زمان برای او مهیا است و در اسفند پنجره انتخابی کاپ آسیا را داریم که می‌تواند درباره او نظرات را تغییر دهد یا بالعکس.   

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *