رونمایی از جانشین بهروز عطایی در تیم ملی والیبال

رونمایی از جانشین بهروز عطایی در تیم ملی والیبال


چند هفته بعد از کناره‌گیری بهروز عطایی از هدایت تیم ملی والیبال ایران همچنان بحث در رابطه با انتخاب سرمربی جدید به داغ‌ترین شکل ممکن دنبال می‌شود و فدراسیون والیبال در حال مذاکره با گزینه‌های مختلف بوده است.

از طرفی این موضوع به یک چالش سرگیجه آور برای والیبال ایران تبدیل شده و هر روز از یک گزینه به عنوان جانشین احتمالی بهروز عطایی نام برده می‌شود. از ابتدا گفته شد که جان لورنزو بلنجینی از شانس بالایی برای هدایت تیم ملی والیبال ایران برخوردار است و هنوز هم او یکی از گزینه‌های اصلی است.

در ادامه هم از چند سرمربی بزرگ مثل ولادیمیر آلکنو، آندره‌آ آناستازی، رنان دال‌زاتو و یک سری نام جذاب دیگر به عنوان گزینه‌های جدید تیم ملی نام برده شد. با این حال فدراسیون والیبال هیچ واکنشی به این شایعات نشان نداد و داورزنی با جدیت به مذاکره با گزینه‌های محبوبش ادامه داد.

روز گذشته بود که فدراسیون والیبال ایران در یک خبر جالب از مذاکره با روبرتو پیازا، سرمربی مشهور ایتالیایی خبر داد. کسی که در حال حاضر هدایت تیم ملی والیبال هلند را بر عهده دارد و طی سال‌های اخیر توانسته به شکل قابل توجهی این تیم را متحول کند. پیازا همچنین هدایت تیم میلانو ایتالیا را هم بر عهده دارد و فصل قبل با این تیم در سری‌آ شگفتی ساز ظاهر شد و به جمع چهار تیم نهایی مسابقات صعود کرد.

بر اساس پیگیری‌های ما او حالا گزینه اصلی فدراسیون والیبال ایران است و بالاتر از هموطنش یعنی لورنزو بلنجینی شانس زیادی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران دارد. البته پیازا فقط یک مشکل بزرگ برای قبول هدایت تیم ملی ایران دارد و آن هم بحث قراردادش با تیم ملی والیبال هلند است. البته او در مذاکراتی که با فدراسیون ایران داشته اعلام کرده که مشکلی از این بابت وجود ندارد و می‌تواند قراردادش با هلندی‌ها را فسخ کند. این در حالیست که مدیر تیم ملی هلند هر گونه مذاکره پیازا با هلند را رد کرده اما دیروز حتی تصویر مذاکره او با داورزنی هم منتشر شد.

در نهایت به نظر می‌رسد در صورت حل شدن این مشکل پیازا به عنوان سرمربی جدید ایران انتخاب خواهد شد. اما اگر مشکل او حل نشود سه گزینه دیگر یعنی لورنزو بلنجینی، خاویر وبر و ولادیمیر آلکنو مورد بررسی قرار خواهند گرفت. هر چند که آلکنو باز هم برای چندمین بار در گفتگو با ورزش سه اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای با او برای هدایت تیم ملی ایران انجام نشده است.

در کل به نظر می‌رسد که انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال به مراحل پایانی خود نزدیک شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد طی هفته‌های آینده جانشین بهروز عطایی رسما مشخص خواهد شد.

258 258

منبع خبر : www.khabaronline.ir


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *