1931619

عکس‌| دیدار مادر و دختری مدال‌آور ایران در فرودگاه

چند روز قبل و پس از کسب مدال نقره ماده رویینگ سنگین وزن چهار نفره زنان در هانگژو توسط مهسا جاور انتشار ویدئویی از این قایقران افتخارآفرین بازتاب گسترده‌ای داشت.

در ویدئوی مصاحبه با جاور، این قایقران وقتی یاد دوری حدودا 35 روزه از دختر خردسال که «مینل» نام دارد، افتاد ناخودآگاه اشک از چشمانش جاری شد و با صدای لرزان این جملات را بر زبان آورد: «من خیلی وقت است که از او (مینل) دورم؛ به خاطر مسابقات خیلی تنهایش گذاشتم، برای اردوی پیش از هانگژو در روسیه حدود 35 روز او را ندیدم و خیلی سخت گذشت…»

صبح امروز اما در فرودگاه امام تهران این دوری مادر و دختری خاتمه یافت؛ مهسا جاور همراه سایر قایقران‌های زن ایران بامداد امروز از هانگژو به تهران برگشتند و اتفاق ویژه دیدار جاور با مینل بود. خانواده جاور، دختر او را به فرودگاه برده بودند تا هنگام ورود مهسا به فرودگاه یک وصال جذاب میان مادر قهرمان و فرزندش شکل بگیرد.

تصاویر منتشر شده از جاور که مینل را در آغوش گرفته و مورد استقبال مسئولان ورزش کشور قرار گرفته، به خوبی خوشحالی او از دیدار با فرزندش بعد از مدتی طولانی را نشان می‌دهد. تصاویری که اشک‌های پیشین جاور را کاملا به لبخند تبدیل کرده و حالا او با مدال نقره‌ای که این قهرمان در هانگژو کسب کرد، با خیالی آسوده می‌تواند تا مدت‌ها و البته تا شروع اردوی بعدی تیم ملی کنار مینل باشد.

258258


منبع خبر : www.khabaronline.ir


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *