عکس| رقیب ایرانی هادی چوپان خط و نشان کشید/ هرکول سرابی شانسی در مسترالمپیا دارد؟

عکس| رقیب ایرانی هادی چوپان خط و نشان کشید/ هرکول سرابی شانسی در مسترالمپیا دارد؟

، بهروز تابانی بدنساز ایرانی دسته اوپن که با قهرمانی در مسابقات آرنولد کلاسیک برزیل ۲۰۲۳، مجوز حضور در مستر المپیا ۲۰۲۳ را کسب کرده، این روزها علی رغم مشکلاتی که در دریافت ویزای آمریکا داشته، به تمرینات سنگین خود ادامه می‌دهد.

بهروز سال گذشته مستر المپیا را به دلیل مشابه از دست داده بود و تا به امروز نیز مشکلات ویزای وی حل نشده و میلوس سارسف مربی وی در هفته‌های اخیر به دفعات به این موضوع اعتراض داشته است.

اینکه بگوییم مشکلات ویزا تاثیری در عملکرد بهروز تابانی نداشته به طور قطع گزاره‌ای غلط است، با این حال تلاش این بدنساز ایرانی برای حضور در بزرگترین استیج سال ادامه دارد. 

مستر المپیا ۲۰۲۳ از ۱۱ تا ۱۴ آبان در اورلاندو برگزار خواهد شد و تلاش بهروز تابانی برای حضور در این استیج و حل مشکلات ویزا تا آخرین لحظه ادامه خواهد داشت.

در دوران آماده سازی اخیر، استراتژی میلوس سارسف برای بهروز تابانی، افزایش حجم و وزن بوده و الان که کمتر از ۴۰ روز به مستر المپیا باقی مانده و بدنسازان در دوره کات به سر می‌برند، می‌توانیم تصور کنیم که در صدور رفع مشکلات ویزای بهروز تابانی، او را با حجم بالاتر نسبت به استیج‌های پیشین روی صحنه ببینیم.


منبع خبر : www.khabarvarzeshi.com


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *