1929189

عکس‌| شوخی رمی‌ها با حرکت دیدنی آزمون؛ بس کن سردار!

سردار آزمون روز یکشنبه و در دیدار برابر امپولی، توانست نخستین بازی خود با لباس جالوروسی را انجام دهد و در پیروزی پر گل تیمش برابر این مهمان نگون بخت، دقایقی را در زمین مسابقه حضور داشت.

اما به دلیل قوانین مربوط به فیرپلی مالی، نام این بازیکن ایرانی از فهرست رم خارج شده و او نتوانست مقابل شریف مولداوی به میدان برود و با این حال، او همواره یکی از بازیکنان فعال جالوروسی در تمرینات بوده است.

پس از گل زیبایی که آزمون در یکی از جلسات تمرینی تیمش به ثمر رساند، حالا او در یک مسابقه چالشی با دیگر هم تیمی‌هایش موفق شد از نزدیکی نقطه کرنر، با یک ضربه دیدنی، توپ را وارد دروازه کند.

در این چالش، یک توپ در فاصله چند متر جلوتر از خط دروازه کاشته شده بود و بازیکنان باید از روی نقطه کرنر ضربه خود را به نحوی می‌زدند که با یک کات مناسب، از توپ عبور کرده و وارد دروازه می‌شد.

1929190

1929191

1929192

آزمون در این چالش موفق شد با ضربه‌ای کات دار و دیدنی، ضربه‌اش را از توپ کاشته شده عبور داده و آن را وارد دروازه کند. صفحه رسمی باشگاه رم با انتشار این ویدیو از ملی‌پوش ایرانی و با حالت شگفتی از این ضربه دیدنی آزمون نوشت نوشت: بس کن سردار!

258 258


منبع خبر : www.khabaronline.ir


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *