قهرمانی نمایندگان کارگر ایران در رقابت‌های جهانی شرکت‌ها

قهرمانی نمایندگان کارگر ایران در رقابت‌های جهانی شرکت‌هادر پایان رقابت‌های شرکت‌های جهان در مکزیک، نمایندگان کارگر ایران در فوتبال هفت نفره و والیبال، قهرمان این رقابت‌ها شدند.

به گزارش ایسنا، در آخرین روز از رقابت‌های شرکت‌های جهان در مکزیک، تیم فوتبال هفت نفره صنایع ملی مس و والیبال واگن پارس قهرمان این رقابت‌ها شناخته شدند.
چهارمین دوره بازی‌های جهانی شرکت‌ها با حضور ورزشکاران بیش از پنجاه کشور در بیش از ۲۵ رشته ورزشی در سه روز در شهر لئون مکزیک برگزار شد.
در روز پایانی چهارمین دوره رقابت‌های جهانی شرکت‌ها، در فوتبال هفت نفره تیم صنایع ملی مس ایران با شکست حریفان خود به عنوان قهرمانی دست یافت.
در این رقابت‌ها ۱۲ تیم در سه گروه با هم رقابت کردند که تیم فوتبال هفت نفره صنایع ملی مس ایران در مرحله فینال برابر تیم فلکسی آمریکا رفت و با نتیجه ۶ بر صفر این تیم را شکست داد و قهرمان این رقابت‌ها شد.
هم‌چنین در روز پایانی مسابقات والیبال قهرمانی شرکت‌های جهان در شهر لئون مکزیک، تیم والیبال واگن پارس در فینال با نتیجه ۳ بر صفر برابر تیم فولاد مبارکه به برتری رسید و قهرمان این رقابت‌ها و فولاد مبارکه نایب قهرمان شد.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *