کریم باقری

پارادوکسیکال مثل مدیرعامل پرسپولیس!/ پشت‌پرده ماجرای عجیب رضا درویش و کریم باقری؛ گاهی صداقت هم چیز بدی نیست…

یکی از مشکلات بزرگی که برای مدیرعامل پرسپولیس درباره وضعیت کریم باقری به وجود می‌آید، تناقض او در گفتار و جمله‌بندی‌هاست.

درویش چندی پیش درباره جدایی کریم باقری از پرسپولیس در این فصل گفته بود او خودش، شخصا تمایلی به ادامه همکاری با پرسپولیس نداشت. وقتی این جمله درویش با واکنش شدید کریم باقری مواجه شد دیشب گفت: کریم باقری هم یک مشکلاتی دارد، ضمن این‌که من قبلا گفتم باقری از بزرگان فوتبال ما است و الان فضایی برای ادامه همکاری نیست. تیم ما بزرگ کم ندارد و پرسپولیس مهد بزرگان فوتبال ایران است و هر از گاهی یک نفر باید برود تا یک نفر دیگر را جایگزین کنیم. ان‌شاءالله فضایی فراهم شود که اگر باقری علاقه‌مند کار در فوتبال است، در جای دیگر فعالیت کند.

احتمالا توضیحات تازه آقای درویش با واکنش‌های دیگری مواجه می‌شود که به نفع او نخواهد بود. درویش از ابتد باید با صداقت بیشتری درباره شرایط کریم باقری سخن می‌گفت اما او مدت‌ها سکوت کرد، سپس توپ را به زمین باقری انداخت و در نهایت گفت بزرگان زیادی در پرسپولیس حضور دارند و کریم باقری می‌تواند در جای دیگری فعالیت کند!

به نظر می‌رسد این صحبت‌های پارادوکسیکال مدیرعامل پرسپولیس در سایر زمینه‌ها نیز سابقه داشته است؛ از جمله ماجرای فسخ قرارداد ناگهانی علیرضا بیرانوند و پنهان شدن او در ماشین! یا در حکایت قهر غیرمنتظره یحیی گل‌محمدی و رها کردن تمرینات و سپس بازگشت سرمربی پرسپولیس به شرط و شروطی که هنوز هم این مسئله، پشت‌پرده‌ها دارد؛ اگرچه خیلی دیر شده اما روزی لابد یحیی پیرامون این تناقض‌ها سخن‌ها خواهد گفت…

آن روز دور نخواهد بود که درویش از پرسپولیس می‌رود و جای خود را به یک نفر دیگر می‌دهد؛ کریم‌باقری‌ها هم سر جای خود برمی‌گردند و در پرسپولیس ماندگار می‌شوند. دور نیست آن روز که خیلی‌ها به درویش خواهند گفت مدیریت در پرسپولیس هرگز ابدی نیست اما اگر علاقه‌مند به حضور در فوتبال هستید، در جای دیگری فعالیت کنید؛ ببینید می‌توانید یا نه!

می‌خواهیم بدانیم در چنین روزی که خیلی زود فرا می‌رسد، واکنش جناب درویش چگونه خواهد بود؟ صداقت خوب چیزی است آقای درویش؛ امیدواریم روزی همه با هم صادق و روراست باشیم…

منبع خبر : www.khabarvarzeshi.com

 


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *