نتانیاهو: جامعه بین‌المللی در قبال ایران بی‌تفاوت است

نتانیاهو: جامعه بین‌المللی در قبال ایران بی‌تفاوت استنخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود مدعی شد که این رژیم تمام تلاش خود را برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای انجام خواهد داد.

به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز جمعه در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد که ایران تلاش خواهد کرد تا صلح در حال شکل‌گیری میان اسرائیل و عربستان سعودی را بر هم بزند. 
نتانیاهو طی سخنرانی خود همچنین با به نمایش گذاشتن نقشه‌ای مدعی شد که صلح با عربستان سعودی باعث ایجاد “خاورمیانه‌ای جدید” خواهد شد.
وی در ادامه ادعا کرد که جامعه بین‌المللی در قبال آنچه او «ستیزه‌جویی‌های ایران» خواند، بی‌تفاوت است. 
نتانیاهو بیان کرد که برای توقف این ستیزه‌جویی‌ها تحریم‌های ضدایرانی باید بازگردانده شود و این کشور باید با تهدید هسته‌ای معتبری مواجه شود. 
وی تصریح کرد: قدرت‌های غربی هشت سال پیش وعده دادند که اگر ایران توافق هسته‌ای را نقض کرد مکانیسم ماشه را فعال می‌کنند. ایران هم‌اکنون توافق را نقض کرده است اما این تحریم‌ها برای متوقف کردن جاه‌طلبی‌های هسته‌ای ایران بازگردانده نشده‌اند. این سیاست باید تغییر کند.  
این مقام صهیونیستی مدعی شد: ایران باید با تهدید هسته‌ای معتبری مواجه شود. تا زمانی نخست‌وزیر هستم هرچه در توان دارم برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای انجام خواهم داد.
مقامات صهیونیستی پیش از این بارها ادعاهایی را علیه ماهیت برنامه هسته‌ای ایران مطرح کرده‌اند، در حالی‌ که این ادعاهای واهی آنها هرگز به اثبات نرسیده است.
مقامات ایران نیز به‌طور مکرر این ادعاها را رد کرده و تاکید دارند که سلاح هسته‌ای هیچ جایی در دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران ندارد.


منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

رهبران اردن و کانادا خواهان فشار به صهیونیست‌ها برای اجرای آتش‌بس شدند

رهبران اردن و کانادا خواهان فشار به صهیونیست‌ها برای اجرای آتش‌بس شدند

پادشاه اردن و نخست وزیر کانادا روز جمعه در گفت‌وگویی تلفنی بر سر اعمال فشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *